Pracownia Ślubów

Ślub cywilny - co musisz wiedzieć i jak się przygotować?

 

Ślub cywilny to uroczystość zaślubin, która odbywa się w Urzędzie Stanu Cywilnego, czyli instytucji państwowej zajmującej się rejestracją aktów cywilnych. Jakie dokumenty są potrzebne do ślubu cywilnego w Polsce?

Jakie dokumenty są potrzebne do ślubu konkordatowego?


Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Państwo Młodzi chcą, aby ich ślub był wyjątkowy i niepowtarzalny. Samo planowanie tego wyjątkowego dnia nie należy do najłatwiejszych, jednak każda para młoda musi …

Jak wypisać zaproszenia ślubne?

 

Zastanawiacie się co wpisać w zaproszeniach ślubnych ? Jak poprawnie je wypisać ? Czy kuzyna należy zaposić z osobę towarzyszącą czy jednak wpisać imię i nazwisko jego partnerki? Jakie są zasady?

Wesele w stylu rustykalny!

 

Styl rustykalny jest obecnie jednym z najmodniejszych stylów weselnych. Słownik języka polskiego definiuje go jako “mający związek z wsią
i jego mieszkańcami, mający cechy wiejskie”. Czyli wszytko co związane z naturą, sielskim klimatem i spokojną wsią.

Jakie kwiaty wybrać na ślub?

 

Kwiaty pełnią bardzo ważną rolę podczas ceremonii ślubu oraz przyjęcia weselnego. To podstawa każdej dekoracji.
Zastanawiacie się jakie kwiaty wybrać, jaka powinna być ich ilość oraz w jakim kolorze dopasować wiązankę ślubną i co najważniejsze – ile to będzie kosztować?

Sprawdzone atrakcje na weselu!

 

Atrakcje weselne mogą być idealnym sposobem na urozmaicenie Waszego wesela i zapewnieniem niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie jednak aby nie przesadzić z ich ilością!

Harmonogram przygotowań ślubnych!

 

Podstawą idealnego ślubu i wesela jest dobra organizacja ! Aby odpowiednio się przygotować do tego dnia musimy przejść przez szereg spraw i obowiązków.