Pracownia Ślubów
strona główna


Poznajmy się lepiej!

Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym z tytułem „Master of Wedding Planner & Wedding Manager” nadanym przez Akademię Ślubną w Agencji SPINKI będącej członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Od 2018 r. pomagam parom młodym w bezstresowej organizacji jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Nie byłabym sobą, gdybym nie poszerzała swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego też, ukończyłam szkolenie “Skuteczny wedding planner” dla profesjonalnych
i doświadczonych wedding planerów oraz “Biznes ślubny na starcie” organizowane przez firmę Event by Ev.
Swoją przygodę w branży ślubnej poprzedziłam kilkuletnim doświadczeniem
w projektowaniu, organizacji i obsłudze wydarzeń turystycznych. Pomagam klientom na każdym etapie procesu jakim jest organizacja ślubu i wesela.
Cechuje mnie dbałość o jakość i szczegóły oraz orientacja na cel wspólnie wyznaczony
z nowożeńcami. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu każdorazowo staram się szukać indywidualnej cechującą daną parę drogi która może przekuć się na niepowtarzalne wydarzenie wychodzące poza utarte schematy czy wzorce.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą Antosia i Michalinki. Uwielbiam podróżować.
Zaufanie i zaangażowanie to wartości które są dla mnie najważniejsze. Kocham swoja pracę za szczęscie, bliskość i miość, którą widzę codziennie.
Pamiętajcie, to będzie Wasz dzień, cieszcie się nim, a ja zadbam o resztę.

Jeśli poszukujecie osoby której możecie zaufać i która przeprowadzi Was profesjonalnie przez całą często zawiłą i stresującą drogę wynikającą z organizacji ślubu i wesela
a dodatkowo Waszej uroczystości nada niekonwencjonalny charakter to zdecydowanie trafiliście w dobre miejsce. Zapraszam Was do kontaktu i śledzenia moich publikacji
i realizacji w mediach społecznościowych.

Justyna Maruszewska - OsuchCo mnie wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie od 2018 r. (to już 5 lat!). Współpracowałam z wieloma podwykonawcami, co dało mi ogromną wiedzę, umiejętności, doświadczenie i perspektywę na różne rozwiązania i mozliwości.

Empatia

Moja uwaga skierowana jest na Wasze potrzeby. Organizacja ślubu wymaga nie tylko profesjonalnego wsparcia ale również empatii, zrozumienia i rozwiania Waszych wątpliwości. Za cel stawiam sobie kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowań.

profesjonalizm

Jestem pewna, że mój profesjonalizm pozwoli mi na zapewnienie Wam usług na najwyższym poziomie.

otwartość

Moja otwartość na zmiany i zaangażowanie w Wasze przyjęcie jest nie do podrobienia. Dbam o każdy szczegół, jestem precyzyjna i skrupulatna.

intuicja

Posiadam intuicję i umiejętność słuchania.Spokój i opanowanie

Moją ideą są śluby na spokojnie, bez stresu i chaosu. Po spotkaniu ze mna, sami się przekonacie 🙂