Atrakcje weselne

Atrakcje weselne

Najbardziej sprawdzone atrakcje na weselu.

1. FOTOBUDKA jest najbardziej popularna atrakcją podczas przyjęć weslenych. Mimo, że większość z nas zna tą atrakcję doskonale, miało okazję z niej korzystać wielokrotnie, to nadal chętnie ustawiamy się w kolejce aby zrobić sobie śmieszne, pamiątkowe zdjęcie. My również w swojej ofercie mamy wynajem fotobudki ;).

2. KSIĘGA GOŚCI, która jest dołączana najczęściej do fotobudki. to do niej są wklejane zdjęcia, wykonane z tak dobrze znanej nam fotobudku, ale nie tylko 😉 Innym przykładem księgi gości są pozostawione w butelce lub słoiku, liściki z życzeniami od gości. Innym przykładem mogą być podpisy gości weselnych – dla przykładu, organizując wesele z motywem przewodnim można w bardzo świetny sposób wykorzystać różne rzeczy.

2. BALONY Z HELEM są coraz częściej wykorzystywaną atrakcją na weselach. Często nie tylko przez samych PAństwa Młodych, ale również podarowane jako prezent od któregoś z gości, np. świadkowej.

3. SŁODKI STÓŁ (CANDY BAR), z którego korzystają nie tylko dzieci. Słodki stół to nie tylko równo pokrojone i pięknie ustawione ciasta z cukierni, czy fontanna czekolady, ale za candy bar uważa się mix łakoci, które kojarzą się głównie z dzieciństwem min. żelki, pianki, krówki, lizaki, cukierki, landrynki, rurki z oranżadką i wiele innych.

4. ANIMATOR DLA DZIECI

5. CIĘŻKI DYM wypuszczany podczas pierwszego tańca Pary Młodej, daje niesamowity efekt, dzięki któremu taniec jest jeszcze piękniejszy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych par, które uważają, że nie radzą sobie doskonale z tańcem, ponieważ efekt jaki daje ciężki dym jest porównywany do tańca w chmurach. Dym częściowo zakrywa Parę Młodą, dzięki czemu nie widać wszystkich niedociągnięć w tańcu, a tym samym wychodzą zjawiskowe zdjęcia,

6. WASZE ZDJĘCIA. Ostatnio coraz bardziej popularne na weselach stały się kąciki, wystawki, miejsca itp., w których zaaranżowane są strefy ze zdjęcia Państwa Młodych. Jest to atrakcja bardzo doceniana przez gości weselnych, świadcząca o indywidualności samej pary. Wykorzystująć na przyjęciu weslenym własne zdjęcia jako atrkację ale jednocześnie jako element dekoracji, sprawiamy, że nasze wesele jest inne, nowe, wyjątkowe. Na tego typu atrakcję możemy wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej lub zdjęcia z dzieciństwa.

7. UPOMINKI DLA GOŚCI. Nikogo już nie dziwią postawione obok winietki upominki podarowane przez Państwa Młodych dla swoich gości, ale w dalszym ciągu bardzo cieszą 😉

8. PODŚWIETLANE DREWNIANE NAPISY – duże litery podświetlone żarówkami lub ledami, najczęściej w formie napisu LOVE pięknie ozdabiają salę weselną i są wspaniałą dekoracją. Choć napis LOVE jest najbardziej popularny na weselach możemy spotkać się z innymi formami takich napisów np. Inicjały z imiona Młodej Pary lub MIŁOŚĆ.

Na weselach można również spotkać wiele innych atrakcji, min.: barmani, pokazy kulinarne, pokaz tańca, lampiony szczęścia, pirotechnika, fontanna alkoholowa i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *