Pracownia Ślubów

Jeśli planujecie wymarzony ślub to koniecznie musicie mieć przy sobie Justynę Maruszewską-Osuch! Cieszę się że zdecydowaliśmy się na współprace właśnie z Justyną, ktora zajęła się kompleksową koordynacją naszego ślubu i wesela. Służyła nam radą w wyborach podwykonawców oraz w przekładaniu naszych pinterestowych inspiracji w rzeczywistość. Świetnie poradziła sobie z organizacją naszego dnia pomimo tego że nie mieszkamy w kraju i większość komunikacji odbywała się online. Wszystko było idealnie dopracowane i dopilnowane. Justyna czuwała nad każdym detalem w dniu ślubu i dzięki temu odeszło nam wiele stresu i mogliśmy się skupić na byciu w pełni obecni. Z całego serca dziękujemy i polecamy Justynę!

ŻanetaMiałam przyjemność współpracy z Justyną w sezonie 2022 i przyznam z całego serca, że bez niej ślubu by nie było! Wsparcie i pomoc od każdej strony, od dokumentów, organizacji wesela, wyszukiwanie najlepszych profesjonalistów przez negocjowanie cen z podwykonawcami, dogadywanie wszystkiego w szczegółach, ale przede wszystkim dokładne zrozumienie tego, jak widzimy nasz Wielki Dzień Słowa nie opiszą tego, jak bardzo POLECAM Justynę KAŻDEMU, kto chce po prostu przejść przez przygotowania do ślubu jak i sam dzień ślubu niemal bezstresowo. Nasi goście wciąż rozmawiają o genialnych dekoracjach, sprawnym transporcie, świetnej muzyce i generalnie całym dniu Dziękujemy !!!!!!!!!!

Kasia


Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta i bezstresowa organizacja ślubu! Pięć gwiazdek to za mało.

Jagoda
Jestem zdumiony, jak praca z Justyną ZMIENIŁA wszystko na lepsze! Borykaliśmy się z żoną z organizacją wesela z zagranicy i po kilku rozmowach z innymi wedding plannerami wiedzieliśmy, że Justyna NAJLEPIEJ podoła temu zadaniu! Wszystkie przygotowania i organizacja przebiegły tak płynnie, jak to tylko możliwe, mimo że nasz kierownik obiektu nie należał do najłatwiejszych. Nasi goście z Francji i Wielkiej Brytanii byli zachwyceni wynikami, naprawdę wspaniałym dniem i wspomnieniami. Moja żona ma zwykle szalone pomysły estetyczne, ale dla Justyny nic nie było za trudne, co bardzo sobie cenię :D. Polecam w 100% i gdybyśmy mogli ponownie wziąć ślub, od razu byśmy poszli do Pracowni Slubów.

Marc-Antoine


Polecam z całego serducha Justynę ! Przesympatyczna i kochana osoba. Pozytywna energia, uśmiech na twarzy, a przede wszystkim pełen profesjonalizm . Polecam każdemu współpracę, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Sandra


Z całego serca polecam Justynę, która koordynowała nasz dzień ślubu. To wspaniała osoba, pełna spokoju, optymizmu i ciepła:) Z początku wydawało nam się, że pomoc nie jest nam potrzebna, wszystko z naszego punktu widzenia było dopięte na ostatni guzik. Dopiero w dzień naszego ślubu doceniliśmy obecność Justyny, która wszystkiego dopilnowała (m.in.: nie wiadomo dlaczego przyjechały po gości do hotelu dwa autobusy z dwóch różnych firm; w hotelu dali nam sztalugę bez tablicy na której można było rozwiesić informacje o rozstawieniu gości przy stole-wiec kiedy my byliśmy w kościele mówiąc sobie TAK nasza koordynatorka tworzyła dla nas tablice). Dzięki Justynie w ten wyjątkowy dzień mogliśmy skupić się tylko sobie:) Teraz wspominamy ten najpiękniejszy dzień w życiu mówiąc, że był tak piękny, że nie moglibyśmy sobie go lepiej wyobrazić:)


Barbara