Pracownia Ślubów

Bardzo polecam Pracownie Ślubów, jeśli ktoś szuka wedding plannerki, która pomoże ogarnąć chaos związany z planowaniem ślubu i wesela 🙂 Justyna jest mega profesjonalna i zorganizowana. Współpraca z nią to sama przyjemność. Była nieocenionym wsparciem w opracowaniu i koordynacji naszego dnia i sprawiła, że jako państwo młodzi mogliśmy całkowicie skupić się na sobie bez żadnego stresu (a myślałam, że to niemożliwe przy organizacji takiej imprezy).
PS. Justyna, dziękujemy za stworzenie tak wspaniałego dnia, który zapamiętamy na zawsze.

Patrycja

Jeśli planujecie wymarzony ślub to koniecznie musicie mieć przy sobie Justynę Maruszewską-Osuch! Cieszę się że zdecydowaliśmy się na współprace właśnie z Justyną, ktora zajęła się kompleksową koordynacją naszego ślubu i wesela. Służyła nam radą w wyborach podwykonawców oraz w przekładaniu naszych pinterestowych inspiracji w rzeczywistość. Świetnie poradziła sobie z organizacją naszego dnia pomimo tego że nie mieszkamy w kraju i większość komunikacji odbywała się online. Wszystko było idealnie dopracowane i dopilnowane. Justyna czuwała nad każdym detalem w dniu ślubu i dzięki temu odeszło nam wiele stresu i mogliśmy się skupić na byciu w pełni obecni. Z całego serca dziękujemy i polecamy Justynę!

ŻanetaMiałam przyjemność współpracy z Justyną w sezonie 2022 i przyznam z całego serca, że bez niej ślubu by nie było! Wsparcie i pomoc od każdej strony, od dokumentów, organizacji wesela, wyszukiwanie najlepszych profesjonalistów przez negocjowanie cen z podwykonawcami, dogadywanie wszystkiego w szczegółach, ale przede wszystkim dokładne zrozumienie tego, jak widzimy nasz Wielki Dzień Słowa nie opiszą tego, jak bardzo POLECAM Justynę KAŻDEMU, kto chce po prostu przejść przez przygotowania do ślubu jak i sam dzień ślubu niemal bezstresowo. Nasi goście wciąż rozmawiają o genialnych dekoracjach, sprawnym transporcie, świetnej muzyce i generalnie całym dniu Dziękujemy !!!!!!!!!!

Kasia


Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta i bezstresowa organizacja ślubu! Pięć gwiazdek to za mało.

Jagoda
Jestem zdumiony, jak praca z Justyną ZMIENIŁA wszystko na lepsze! Borykaliśmy się z żoną z organizacją wesela z zagranicy i po kilku rozmowach z innymi wedding plannerami wiedzieliśmy, że Justyna NAJLEPIEJ podoła temu zadaniu! Wszystkie przygotowania i organizacja przebiegły tak płynnie, jak to tylko możliwe, mimo że nasz kierownik obiektu nie należał do najłatwiejszych. Nasi goście z Francji i Wielkiej Brytanii byli zachwyceni wynikami, naprawdę wspaniałym dniem i wspomnieniami. Moja żona ma zwykle szalone pomysły estetyczne, ale dla Justyny nic nie było za trudne, co bardzo sobie cenię :D. Polecam w 100% i gdybyśmy mogli ponownie wziąć ślub, od razu byśmy poszli do Pracowni Slubów.

Marc-Antoine


Polecam z całego serducha Justynę ! Przesympatyczna i kochana osoba. Pozytywna energia, uśmiech na twarzy, a przede wszystkim pełen profesjonalizm . Polecam każdemu współpracę, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Sandra


Z całego serca polecam Justynę, która koordynowała nasz dzień ślubu. To wspaniała osoba, pełna spokoju, optymizmu i ciepła:) Z początku wydawało nam się, że pomoc nie jest nam potrzebna, wszystko z naszego punktu widzenia było dopięte na ostatni guzik. Dopiero w dzień naszego ślubu doceniliśmy obecność Justyny, która wszystkiego dopilnowała (m.in.: nie wiadomo dlaczego przyjechały po gości do hotelu dwa autobusy z dwóch różnych firm; w hotelu dali nam sztalugę bez tablicy na której można było rozwiesić informacje o rozstawieniu gości przy stole-wiec kiedy my byliśmy w kościele mówiąc sobie TAK nasza koordynatorka tworzyła dla nas tablice). Dzięki Justynie w ten wyjątkowy dzień mogliśmy skupić się tylko sobie:) Teraz wspominamy ten najpiękniejszy dzień w życiu mówiąc, że był tak piękny, że nie moglibyśmy sobie go lepiej wyobrazić:)


Barbara