Uncategorized

Fotobudka – pobierz bezpłatne gadżety do wydrukowania!

Chcąc urozmaicić gościom czas podczas Waszego wesela, warto pomyśleć o odpowiedniej atrakcji. Najlepiej aby taka atrakcja sprawiała nie tylko radość Waszym gościom ale była również niepowtarzalną niespodzianką, która zostan ie zapamiętana na długo po ślubie lub nawet goście będą mogli jej część zabrać ze sobą do domu. Idealnym pomysłem na tego typu atrakcję weselną jest fotobudka.

 

Na polskim rynku jest coraz więcej firm, które zajmują się wynajmem f otobudki. Koszt jej wynajęcia waha się między 400 zł, a 1500 zł w zależności od ilości godzin wynajmu. Warto też wspomnieć, że każda firma ma inną ofertę. Wybór firmy czasem bywa trudny, jednak ważne aby dopasować daną ofertę do swoich oczekiwań. Taka atrakcja na pewno spodoba się gościom i to nie tylko tym najmłodszym.

 

Do każdego pakietu jakie oferują firmy dodawane są różnego rodzaju gadżety, szale, kapelusze, okulary, maski i wiele wiele innych… Dla osób, które nie zdecydują się na jej wynajem, ale chcą mieć pamiątkowe zdjęcia z różnymi gadżetami, zapraszamy do pobrania przygotowanych przez Pracownię Ślubów tabliczek, dzięki którym zdjęcia staną się bardziej indywidualne i wyjątkowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *